nora-mojsejova-slavi-62!-zchudla-milionarka-nechala-nahlednout-do-sveho-domu

Nora Mojsejová slaví 62! Zchudlá milionářka nechala nahlédnout do svého domu

Toto je však už dávno minulost, od té doby, co se dvojice rozvedla a Nora si odpykala trest ve vězení. Bývalá milionářka je čím dál víc aktivní na sociální síti a občas ukáže kousek svého nového bydlení. 

Kdysi bohatá panička, v luxusních outfitech, které si vozila z Milána, výstředně nalíčená a bydlící v luxusní vile na Pereši. Taková byla účetní Nora Mojsejová, dnes Kabrheľová. V té době ještě netušila, co jí osud přinese do života. S Braněm, který měl problémy s alkoholem, se rozvedla, později se táhla po soudech pro daňové podvody, což dosud neskončilo. Mezitím se stihla vdát a na konci roku 2018 i rozvést  s Františkem Versace Kabrheľom, který kdysi soutěžil v její reality show Mojsejovci.

VIDEO: Mojsejová k soudu pravidelně nechodí

Mojsejová k soudu pravidelně nechodí tv Joj

Brunetka dnes bydlí sama a v rámci možností si užívá život šedesátnice. „Děkuji za gratulace k mým narozeninám. Nestíhám každému odepsat. Děkuji i za dort a krásné květiny. Mějte hezký večer,“ napsala Nora v pondělí v den svých 62. narozenin na instagram.

Kabrheľová se pochlubila fotkou z obývacího pokoje a na stole se vyjímal patrový dort a kytice růží. V pozadí je vidět její kýčovitý nábytek, kterému zůstala věrná i po odstěhování z luxusní vily. Nelze přehlédnout stříbrnou sošku jelena nad pohovkou nebo bohatě zdobená křesla se zlatým vyřezáváním a další kusy nábytku, které vypadají jako ze zámku

VIDEO: Takhle si kdysi milionářka žila v luxusu

Mojsejova Youtube.com

Nora Mojsejová má opět honosné zařízení

Autor: facebook.com