obchodni-zastupce-export-(rusky-jazyk)-bohumin

Obchodní zástupce Export (ruský jazyk)-Bohumín

Ke dni 17.10.2020 nabízí VIADRUS a.s. (29400082, Bohumín) volné
pracovní místo na pozici Obchodní zástupce Export (ruský jazyk) v obci Bohumín
(okres Karviná).
Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 40000 Kč hrubého.
Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17.10.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce Export (ruský jazyk)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.11.2020
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pro posílení našeho obchodního teamu hledáme kolegu na pozici obchodního zástupce Export, který zastřeší obchodní aktivity na území rusky mluvících zemí Evropy.

Co vás čeká:
– vyhledávání nových zákazníků, rozvoj a péče o stávající zákazníky z řad prodejců a realizačních firem
– práce na projektech
– propagace výrobků Viadrus a.s. ve svěřené oblasti
– aktivní účast na výstavách, prezentacích a školeních

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
– SŠ/VŠ (technického zaměření výhodou)
– výbornou znalost ruského jazyka slovem i písmem – schopnost vést obchodní jednání
– znalost druhého jazyka výhodou
– obchodního ducha, technické myšlení
– praxe na obdobné pozici min. 3 roky
– obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky, nebo stavebních materiálů výhodou
– samostatnost, komunikativnost, loajalitu
– flexibilní přístup a kreativitu
– ochotu cestovat
– uživatelskou znalost MS Office
– řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout:
– motivující mzdové ohodnocení včetně benefitů a zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy – 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
– služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
– zvýhodněné datové a hlasové tarify
– vzdělávací kurzy
– zajímavou práci u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí
– příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh

Způsob kontaktu: zaslat motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail.

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC – textový editor (Word), Práce s PC – tabulkový procesor (Excel), Práce s PC – internet a elektronická pošta, Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Kontaktní údaje

Reference:
19923320724
(Kontaktní pracoviště Karviná)
Zaměstnavatel:
VIADRUS a.s.
Kontaktní osoba:
Dana Poloková 596083248