prodejce-elektroniky-–-praha-haje-praha

Prodejce elektroniky – Praha Háje-Praha

Ke dni 18.10.2020 nabízí JOBSTART s.r.o. (Praha) volné
pracovní místo na pozici Prodejce elektroniky – Praha Háje v obci Praha
(okres Hlavní město Praha).
Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou.
Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.10.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodejce elektroniky – Praha Háje
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Pro našeho klienta z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, kancelářské techniky hledáme PRODEJCE ELEKTRONIKY – PRAHA Háje.

Pracovní náplň

• Komunikace se zákazníky a starost o jejich spokojenost

• Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb

• Péče o přidělenou část zboží na prodejně

Požadujeme

• SŠ vzdělání – maturita podmínkou

• Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou

• Komunikativnost a prozákaznický přístup

• Pozitivní myšlení a chuť učit se

• Schopnost práce na PC (stačí základní)

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám

• Zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti

• Práci na krátký – dlouhý týden

• Zaškolení a další vzdělávání v oboru

• Možnost profesního růstu

• Výdělek v závislosti na vlastních schopnostech (provize z prodeje!!)

• Přátelský kolektiv s neformální firemní kulturou

• Slevy na produkty

• Firemní oblečení

• Lokalita pracoviště – PRAHA – Háje

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské – maturita

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
JOBSTART s.r.o.
Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková 727 931 009